0
0

رندر و تاریخ معرفی خانواده گلکسی اس ۳۰ سامسونگ فاش شد

1/10/2021 12:14:52 PM

یکی از افشاگران مورد اعتماد ضمن افشای رندر گوشی‌های گلکسی اس ۳۰ و گلکسی S30 اولترا، اعلام کرد این دستگاه‌ها برای رونمایی در ژانویه‌ی ۲۰۲۱ (دی و بهمن ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده‌اند.

شایعه‌های منتسب به سری جدیدی گوشی‌های سری گلکسی S که توسط برخی کارشناسان با نام گلکسی اس ۲۱ و توسط برخی دیگر با نام گلکسی اس ۳۰ خطاب می‌شود، طی هفته‌های اخیر بیشتر شده‌اند. مدتی پیش شایعه‌ای شنیدیم که ممکن است سری بعدی گوشی‌های پرچم‌دار سامسونگ زودتر از حد انتظار معرفی شوند؛ درواقع آن شایعه‌ها به‌طور دقیق‌تر می‌گفتند تولید انبوه سری گلکسی اس ۳۰ زودتر از سال‌های قبل آغاز شده است. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، شایعه‌ی یادشده حقیقت دارد. 

استیو همرستافر ملقب ‌به آن‌لیکس (OnLeaks) که سابقه‌ی افشای رندرهای شمار در خور توجهی از گوشی‌های هوشمند را دارد، چند روز پیش رندرهای منتسب به گلکسی اس ۳۰ را فاش کرد. این نوع رندرها که نمونه‌شان را برای گوشی‌های دیگر دیده بودیم بارها حقیقی از آب درآمده‌اند. در آن رندرها شاهد موبایلی هستیم که نمایشگر ۶٫۲ اینچ با حفره‌ای برای میزبانی از دوربین سلفی دارد.

رندر گلکسی اس ۳۰ / Galaxy S30 سامسونگ نمایشگر و پنل پشتی

 

بخش پشتی گلکسی اس ۳۰ مجموعه ‌دوربینی با چینش جدید می‌بینیم که طراحی جدیدی دارد. گفته می‌شود دستگاه سامسونگ ۷٫۹ میلی‌متر ضخامت دارد و این ضخامت با احتساب برآمدگی دوربین به ۹ میلی‌متر می‌رسد. گلکسی اس ۳۰ با ابعاد ۱۵۱٫۷ در ۷۱٫۲ در ۷٫۹ میلی‌متری اندکی پهن‌تر از گلکسی اس20 است، اما به‌طور کلی ابعاد دو گوشی مورد بحث بسیار شبیه به هم است. 

رندر گلکسی اس ۳۰ / Galaxy S30 سامسونگ نمای سه رخ جلو و عقب

 

در فاصله‌ای کوتاه، رندرهای گوشی گلکسی اس ۳۰ اولترا (Samsung Galaxy S30 Ultra) هم فاش شد که به ما امکان می‌دهد با طراحی پرچم‌دار بعدی سامسونگ آشنا شویم. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، گلکسی اس ۳۰ اولترا قرار است شباهت‌های زیادی به گلکسی اس ۳۰ داشته باشد و صرفا در برخی جوانب ظاهری بهبودهایی به ‌خود ببیند.

تفاوت‌ ظاهری دو گوشی در نگاه اول قابل ‌تشخیص است و مواردی نظیر بزرگ‌تر بودن برآمدگی دوربین پنل پشتی در اس ۳۰ اولترا نسبت ‌به اس ۳۰ را شامل می‌شود. همرستافر ادعا می‌کند برآمدگی دوربین گلکسی اس ۳۰ اولترا تقریبا دو برابر بزرگ‌تر از گلکسی اس ۳۰ است و مجموعا چهار دوربین را در خود جای می‌دهد.

 

 

متأسفانه آن‌لیکس جزئیات دوربین‌هایی که درون برآمدگی پنل پشتی گلکسی اس ۳۰ اولترا به‌کار رفته‌اند نمی‌‌داند؛ بااین‌حال شماری از شایعه‌های پیشین اعلام می‌کنند مجموعه‌ دوربین پنل پشتی گلکسی اس ۳۰ اولترا ممکن است شامل دو دوربین تله‌فوتو به‌همراه دوربین‌‌های عریض و فوق عریض باشد. با نگاهی به رندرهای فاش‌شده، ممکن است با خود فکر کنید برآمدگی دوربین اس ۳۰ اولترا با پنل پشتی تراز است؛ بااین‌حال اگر به رندرهایی که تصویر سه‌رخ گوشی را نمایش می‌دهند نگاه کنید، متوجه می‌شوید این برآمدگی از پنل پشتی بیرون زده است. بدین ترتیب سامسونگ تغییراتی در چینش دوربین‌ها اعمال کرده؛ اما به‌نظر می‌رسد برآمدگی پنل پشتی همچنان بزرگ است. 

 

دیدگاه

یک پاسخ ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی با * مشخص شده اند