0
0

سرویس قابلمه 8 پارچه بلانتونGC8301

1,850,000 1,950,000 تومان

سرویس قابلمه 8 پارچه بلانتون مدل GC8301

گزینه های در دسترس

  محاسبه اقساط


  انواع قابلمه

      قابلمه های استیل جزو با دوام ترین و سالم ترین قابلمه ها بوده و با غذا واکنش شیمیایی نمی دهند و برای کار با آنها می توان از قاشق فلزی استفاده کرد. اما به علت انتقال حرارت مستقیم احتمال سوختن غذا در آن بیشتر است.
      قابلمه های چدن نسبت به سایر مدل ها سنگین ترند و عمر طولانی ای دارند و گرما را مدت طولانی تری در خود نگه می دارند اما باید هنگام کار با آنها دقت بیشتری داشته باشیم تا از خراشیدگی و حتی زنگ زدن احتمالی قسمت های خراشیده شده جلوگیری شود.
      قابلمه های مسی نیز از مدل های محبوب و نوستالژیک محسوب می شوند اما نکته ای که هنگام کار با این قابلمه ها باید به آن توجه داشته باشید امکان واکنش دادن آن با غذا و قلع اندود کردن دوره ای داخل آن است.
      تفلون یکی از محبوب ترین جنس های قابلمه است که به نچسب بودن شهرت دارد. اما فلز سنگینی که در آن وجود دارد می تواند در طولانی مدت وارد غذا شده و ایجاد بیماری نماید.


  سرویس قابلمه 8 پارچه بلانتون مدل GC8301

  قابلمه ی 8 پارچه ی بلانتون مدل GC8301  از جنس چدن با جنس سرامیک می باشند و با طراحی بسیار زیبا در رنگ های متنوعی به بازار عرضه می شوند و با آن می توانید از سالم بودن آشپزی خود اطمینان حاصل نمایید. درب شیشه ای و طراحی به روز و زیبا علاوه بر ظاهر چشم نواز امکان بررسی غذا بدون باز کردن در آن را فراهم می کند.

  نچسب بودن سرویس قابلمه 8 پارچه بلانتون مدل GC8301 طبخ غذا را بسیار آسان کرده و شستشوی آن را راحت کرده اند. با داشتن این سرویس قابلمه شما از خرید سایر قابلمه ها بی نیاز خواهید بود.

  نقد و بررسی برای این محصول

  یک نقد و بررسی بنویسید

  ایمیل یا شماره همراه شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی مشخص شده اند

  جهت درج نظر باید وارد سایت شوید.
  ورود به سایت