0
0

گوشت کوب برقی 3 کاره گردیک مدل GHB3000

1,450,000 1,550,000 تومان

گوشت کوب برقی 3 کاره گردیک مدل GHB3000 : اگر چه با شنیدن نام گوشت کوب برقی ممکن است تصور کنید که وسیله ای است برای کوبیدن گوشت کوبیده منتها به صورت برقی! اما باید خدمت شما بگوییم که گوشت کوب های برقی کارایی هایی فراتر از کوبیدن گوشت را انجام میدهند. تعدادی از آنها علاوه بر عملیات کوبیدن ظروفی جداگانه مخصوص همزن و خردکن دارند. گوشت کوب برقی گردیک مدل GHB3000 تیغه استیل دولبه دارد. برای خرد کردن مواد غذایی که سختی کمتری دارند و یا کوچکتر هستند میتوان از سری گوشت کوب استفاده کرد. اما برای خرد کردم مواد سختتر بهتر است به سراغ ظرف خرد کن این دستگاه برویم. همزن نیز میتواند به سری وصل شود وبرای شما یک مخلوط یک دست آماده کند. جنس تمامی سری ها از استیل و مقاوم هستند.

گزینه های در دسترس

  محاسبه اقساط


  عملکرد توربو گوشت کوب برقی گردیک مدل GHB3000:

  عملکرد توربو در وسایل برقی به چه معناست؟ احتمالا شما هم این دکمه را در برخی از وسایل برقی خود دیده اید. عملکرد توربو به این معناست که با فشردن آن میتوان توان و سرعت دستگاه را به حداکثر خود رساند و در واقع ار حداکثر قدرت دستگاه با این دکمه میتوان استفاده کرد. توربو در گوشت کوب برقی گردیک قرار داده شده است. پس اگر قصد خرد کردن موادی را دارید که بسیار سخت است و میخواهید از تمام توان دستگاه استفاده کنید میتوانید توربو را فشار دهید.

  دقت کنید که برای مواد غذایی که نیاز به قدرت بالایی ندارند توربو را روشن نکنید، چون ممکن است به بافت مواد غذایی آسیب برسد و آنگونه که شما انتظار دارید نشود.
  تنظیمات سرعت گوشت کوب برقی گردیک:

  وسایل برقی دارای تنظیمات سرعت  وقدرت متفاوت هستند، در برخی از وسایل برقی تنظیمات سرعت تنها یکی است اما در بعضی وسایل برقی بخصوص چند کاره تنظیمات سرعت افزایش میابد. به طور قطع برای هم زدن تخم مرغ و یا خرد کردن آجیل به یک میزان سرعت و قدرت نیاز نیست بلکه باید سرعت موتور را تغییر داد. برای این گوشت کوب چند کاره مدل GHB3000 تعداد 5 سرعت مختلف در نظر گرفته شده است. با بالارفتن عدد میزان سرعت افزایش می یابد.
  توان مصرفی 800 وات :

  هر چه توان مصرفی یک دستگاه بالاتر باشد میزان قدرت آن نیز بیشتر است. اما این بدان معنا نیست که مثلا برای یک حرد کن کوچک نیاز به 1000 وات قدرت است! توان مصرفی باید متناسب با کارایی یک وسیله برقی در نظر گرفته شود در غیر این صورت توان مصرفی خیلی زیادتر از نیاز یک دستگاه میتواند به آن آسیب بزند و در انتهای ماه نیز پول بسیار زیادی باید برای قبض برق بپردازید. توان مصرفی این دستگاه سه کاره 800 وات است. این گوشت کوب برقی عملکرد همزن و خرد کن را نیز دارد. این سه کارایی توان مصرفی متوسطی نیاز دارد و 800 وات برای آن کاملا نرمال به نظر میرسد. پس برای خرید وسیله خود میزان توان را با نوع آن وسیله حتما مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید آن بنمایید.
  جمع بندی نهایی :

  گوشت کوب برقی گردیک با توان مصرفی 800 وات و قیمتی مناسب به بازار عرضه شده است. این دستگاه برای شما کار همزن و مخلوط کن را نیز در کنار کارایی اصلی خود انجام میدهد. بنابراین با خرید این محصول هم در زمان خود صرفه جویی میکنید هم با خرید یک وسیله به جای سه وسیله نیز هزینه کمتری پرداخت میکنید. به علاوه یک وسیله انرژی یک وسیله را مصرف میکند و سه وسیله انرژی سه وسیله و این یعنی صرفه جویی در مصرف انرژی.
   

  ضمانت نامه 18 ماهه همتا سرویس
  کاربرد تیغه استیل دو لبه
  قابلیت تنظیم سرعتدارد
  جنس تیغه تیغه استیل دو لبه
  جنس سری تیغه استیل دو لبه
  توان 800 وات
  طول سیم 1 متر

  نقد و بررسی برای این محصول

  یک نقد و بررسی بنویسید

  ایمیل یا شماره همراه شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی مشخص شده اند

  جهت درج نظر باید وارد سایت شوید.
  ورود به سایت