0
0

غذاساز چند کاره گردیک مدل GFD6119

4,500,000 48,000,000 تومان

غذاساز چند کاره گردیک مدل GFD6119 : تصور کنید قصد پختن غذایی را دارید که برای پخت آن نیاز به همزن و مخلوط کن دارید و همچنین میخواهید گوشت ها را برای آماده کردن غذا چرخ کنید. حال مجبورید سه وسیله را روی پیشخوان قرار دهید و از هر کدام جداگانه استفاه کنید تا کار شما تمام شود. در این حالت پس از اتمام کارتان سه وسیله کثیف دارید و باید آنها را شستشو کنید. به جز آن با روشن کردن سه وسیله برقی مصرف انرژی شما بسیار بالا میرود. بگذریم که امروزه به دلیل کوچکتر شدن ابعاد آشپزخانه ها اغلب کدبانوهای منزل برای تعداد زیادی وسیله برقی جای کافی ندارند.اگر میخواهید که از این مشکلات رهایی یابید میتوانید یک غذاساز چند کاره تهیه کنید. غذاساز چند کاره گردیک مدل GFD6119 یکی از وسیله های بسیار کار راه انداز و ضروری برای آشپزخانه شما است. در ادامه دلیل این امر را توضیح خواهیم داد.

گزینه های در دسترس

  محاسبه اقساط


  یک وسیله همه فن حریف :

  غذاساز گردیک مدل GFD6119 دارای مخلوط کن، همزن و چرخ گوشت است. چرخ گوشت آن نیز سری مخصوص تهیه سوسیس دارد پس میتوان آن را یک وسیله 4 کاره نامید. جنس کاسه همزن این وسیله استیل ضد زنگ است و 6 لیتر گنجایش دارد. 6 لیتر یعنی تهیه غذا برای تعداد بسیار زیادی از افراد. بنابراین این دستگاه گردیک علاوه بر تمام محاسن خود ظرفیت بالایی نیز دارد. پارچ مخلوط کن آن برای مخلوط کردن انواع مواد غذایی مناسب است و جنس آن شیشه ای و بسیار مقاوم است. جنس شیشه ای این پارچ بر زیبایی ظاهری آن نیز افزوده است. با کارایی چرخ گوشت نیز آشنایی دارید. اگر میخواهید گوشتی سالم در منزل خود چرخ کنید و خیالتان راحت باشد، این چرخ گوشت دستیار شماست . جنس سینی آن نیز استیل است.
  عملکرد پالس یا لحظه ای غذاساز GFD6119 :

  داشتن عملکرد پالس در وسایل برقی همچون همزن و مخلوط کن و خرد کن و غذاساز یک عملکرد بسیار خوب و کارآ است . عملکرد پالس به این معناست که هنگامی که دستگاه را روشن میکنید با قرار دادن بر روی پالس که با حرف لاتین P در وسایل برقی نمایانگر است دستگاه به طور خودکار با 2 ثانیه چرخش و حرکت 1 ثانیه استراحت میکند و همین امر در صرفه جویی در مصرف انرژی تاثیر زیادی دارد. به علاوه مواد غذایی داخل دستگاه با کیفیت بهتری مخلوط و هم زده میشوند.
  تنظیمات سرعت غذاساز چند کاره گردیک مدل GFD6119 :

  وسیله های برقی اکثرا تنظیمات سرعت دارند. برخی تنها یک سرعت، برخی دیگر 2 سرعته هستند و تعدادی نیز تنظیمات سرعت متنوع تری دارند. برای بعضی از وسایل برقی یک یا دو سرعت کفایت میکند مثلا یک خرد کن تک یا حتی یک همزن تک کاره. اما در یک غذاساز که چندین کارکرد دارد موتور باید قدرت های متفاوتی را داشته باشد تا بتواند متناسب با نوع کارکرد و ماده غذایی قدرت را کم یا زیاد کند. این غذاساز دارای 6 سرعت متفاوت است. بنابراین هر اندازه که به قدرت موتور بیشتری نیاز باشد میتوان تنظیمات را تغییر داد. مثلا همزدن ماست سرعت کمی نیاز دارد اما چرخ کردن گوشت سرعت بالایی میطلبد. تنوع سرعت در این محصول خیال شما را از این بابت آسوده کرده است.
  جمع بندی نهایی :

  در مجموع اگر شما جزو افرادی هستید که تمایل دارید زمان کمی را صرف آشپزی کنید و آشپزی با کیفیت تری نیز داشته باشید بهترین راه داشتن یک دستگاه، غذاساز چند کاره است که بسیاری از نیازهای آشپزی شما را برآورده میکند. این دستگاه با بدنه ای به رنگ نقره ای به بازار عرضه شده است و در دسته محصولات با کیفیت برند گردیک میباشد.

  ضمانت نامه 18 ماهه همتا سرویس
  عملکرد لحظه‌ای (Pulse) دارد
  جنس پارچ مخلوط کن شیشه
  پایه ضد لغزشدارد
  چرخ گوشتدارد
  قابلیت شستشودارد
  همزندارد
  سایر مشخصات غذا ساز و مخلوط کن دارای سری سوسیس ساز
  جنس تیغه غذاساز و مخلوط‌کن استیل ضد زنگ
  جنس کاسه همزن غذاساز استیل ضد زنگ
  ظرفیت کاسه همزن غذاساز6
  تعداد تنظیمات سرعت غذاساز ومخلوط کن 6 سرعت

  نقد و بررسی برای این محصول

  یک نقد و بررسی بنویسید

  ایمیل یا شماره همراه شما منتشر نخواهد شد. فیلد های الزامی مشخص شده اند

  جهت درج نظر باید وارد سایت شوید.
  ورود به سایت